Nawigacja

Aktualności

Ogłoszenie o naborze na wolne stanowisko pracy w Oddziałowym Biurze Edukacji Narodowej Instytutu Pamięci Narodowej w Białymstoku

Stanowisko: od inspektora do specjalisty

Wymiar czasu pracy: pełny etat

Preferowany termin zatrudnienia: kwiecień 2023 r.

Miejsce pracy: Oddział Instytutu Pamięci Narodowej – Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu w Białymstoku, ul. Warsztatowa 1A

  1. Zakres zadań wykonywanych na danym stanowisku:
  • Koordynowanie projektów edukacyjnych
  • Prowadzenie warsztatów, zajęć dla dzieci/młodzieży, seminariów, szkoleń
  • Przygotowywanie i koordynowanie wystaw (w tym multimedialnych), materiałów edukacyjnych
  • Współpraca ze szkołami różnych typów oraz z organizacjami społecznymi
  • Prowadzenie kwerend związanych z projektami oraz pisanie tekstów popularno-naukowych
  • Przygotowywanie projektów pism zawierających odpowiedzi na korespondencję wpływająca do BEN
  • Koordynowanie umów związanych z projektami edukacyjnymi
  • Wykonywanie innych zadań powierzonych przez przełożonych.
  1. Wymagania niezbędne związane ze stanowiskiem:
  • wykształcenie wyższe – preferowany kierunek historia,
  • znajomość historii najnowszej Polski,
  • znajomość języka obcego w stopniu komunikatywnym (preferowane: angielski, niemiecki, rosyjski),
  • umiejętność obsługi komputera oraz pakietu biurowego MS Office,
  • zdolności organizacyjne, w tym organizacja pracy własnej,
  • umiejętność koordynowania kilku projektów jednocześnie,
  • umiejętność efektywnego rozwiązywania problemów,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • kreatywne i otwarte podejście do powierzonych zadań,
  • dyspozycyjność,
  • umiejętność analitycznego i syntetycznego myślenia, umiejętność pracy pod presją czasu,
  • wysoki poziom kultury językowej i osobistej,
  1. Wymagania pożądane związane ze stanowiskiem:
  • prawo jazdy kat. B.

Ostatecznego wyboru kandydata dokonamy na podstawie wyników 2-stopniowego procesu:

  1. Przegląd zgłoszeń.
  2. Wywiad kompetencyjny z wybranymi kandydatami.

Zastrzegamy prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. O terminie i miejscu przeprowadzenia rozmowy kandydaci zostaną powiadomieni telefonicznie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie listu motywacyjnego oraz życiorysu pocztą elektroniczną na adres: agnieszka.wrobel@ipn.gov.pl do dnia 10 marca  2023 r.

Przesyłając swoją aplikację wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie przez Instytut Pamięci Narodowej – Komisję Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu Pani/Pana danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Więcej szczegółów