Nawigacja

Aktualności

KOMUNIKAT O OTWARCIU CZYTELNI I PUNKTU PRZYJĘĆ WNIOSKÓW

Informujemy, że od 25 maja br. otwarte zostaną czytelnie akt oraz punkty przyjęć wniosków w Centrali Archiwum IPN, oddziałach i delegaturach Instytutu – z wyjątkiem Oddziałowego Archiwum IPN w Katowicach.

Udostępnianie dokumentów odbywać się będzie, wyłącznie po wcześniejszym umówieniu terminu wizyty, z zachowaniem zaleceń służb sanitarno-epidemiologicznych.

W sprawie ustalenia terminu udostępnienia, prosimy kontaktować się bezpośrednio z właściwymi jednostkami Instytutu. Numery telefonów do kontaktu oraz adresy e-mail  oddziałowych archiwów i delegatur IPN opublikowane są na stronie internetowej Instytutu w zakładce: Kontakt.

Osoby, zamierzające korzystać z Pracowni Naukowej w Oddziałowym Archiwum IPN w Białymstoku przy ul. Warsztatowej 1A, proszone są o kontakt pod nr tel. (85) 664 57 53.

Prosimy również, aby użytkownicy czytelni zaopatrzyli się w rękawiczki oraz maseczki, zakrywające usta i nos, korzystanie z których jest warunkiem udostępnienia dokumentów.

W pomieszczeniach czytelni dostępne będą płyny do dezynfekcji rąk.

Jednocześnie, mając na celu minimalizację zagrożenia zarażeniem Covid-19, w sprawach zapytań i wniosków, zachęcamy Państwa do kontaktu telefonicznego oraz za pośrednictwem poczty tradycyjnej (Oddziałowe Archiwum IPN w Białymstoku, ul. Warsztatowa 1A,  15-637 Białystok) i elektronicznej archiwum.bialystok@ipn.gov.pl 

do góry