Nawigacja

Aktualności

Podsumowanie projektu edukacyjnego „Rytmy Pamięci” – Białystok, 20 września 2021

Oddział IPN w Białymstoku przy współpracy z Podlaską Wojewódzką Komendą Ochotniczych Hufców Pracy w bieżącym roku przygotował projekt edukacyjny pt. „Rytmy Pamięci”. Projekt ten został skierowany do uczniów klas VIII szkół podstawowych, szkół ponadpodstawowych, wychowanków domów Dziecka, podopiecznych Ochotniczych Hufców Pracy i innych organizacji, które zajmują się edukacja i opieką na dziećmi i młodzieżą.

W ramach realizacji projektu uczniowie odbyli szereg warsztatów, zarówno historycznych jak i merytorycznych dostarczających im narzędzi i umiejętności do stworzenia tekstu hip-hopowego.

W dniu 20 września 2021 r. w białostockich Spodkach, o godz. 14:30 odbędzie się podsumowanie tegorocznej edycji projektu. Podczas spotkania odbędzie się prezentacja przedsięwzięcia, dwóch utworów: Oddech i Kłamstwo oraz teledysków, które powstały
w ramach jego realizacji.

 Zachęcamy do wzięcia udziału we wspomnianym spotkaniu, którego celem jest wskazanie, jak ważna dla młodych ludzi jest możliwość obcowania z historią, zapisaną nie tylko na kartach podręczników, ale możliwa do poznania i promowania także w ciekawy, nowoczesny sposób. 

 

  • Podsumowanie projektu edukacyjnego „Rytmy Pamięci”
  • Podsumowanie projektu edukacyjnego „Rytmy Pamięci”
do góry