Nawigacja

Nauka

Oddziałowe Biuro Badań Historycznych w Białymstoku

Oddziałowe Biuro Badań Historycznych IPN w Białymstoku
ul. Warsztatowa 1A, 15-637 Białystok
tel. 85 664 57 66, fax 85 664 57 94
obbh.bialystok@ipn.gov.pl 

Naczelnik
dr hab. Krzysztof Sychowicz
tel. 85 664 57 66
fax. 85 664 57 94
Krzysztof.Sychowicz@ipn.gov.pl 

Sekretariat OBBH

Urszula Łacińska – specjalista
tel. 85 664 57 66
urszula.lacinska@ipn.gov.pl 

Jerzy Autuchiewicz – specjalista
tel. 85 664 57 84
jerzy.autuchiewicz@ipn.gov.pl 

Krzysztof Jodczyk – specjalista
tel. 85 664 57 84
krzysztof.jodczyk@ipn.gov.pl 

Paweł Kornacki – specjalista
tel. 85 664 57 58
pawel.kornacki@ipn.gov.pl 

Marta Kupczewska – specjalista
tel. 85 664 57 79
marta.kupczewska@ipn.gov.pl 

dr Diana Maksimiuk – główny specjalista
tel. 85 664 57 89
diana.maksimiuk@ipn.gov.pl 

dr Marcin Markiewicz – główny specjalista
tel. 85 664 57 58
marcin.markiewicz@ipn.gov.pl 

Paweł Niziołek – specjalista
tel. 85 664 57 79
pawel.niziolek@ipn.gov.pl 

Jarosław Wasilewski – starszy specjalista
tel. 85 664 57 79
jaroslaw.wasilewski@ipn.gov.pl 

do góry