Nawigacja

Aktualności

Podsumowanie konkursu plastycznego „Tylko Niepodległość” – Olsztyn, 12 stycznia 2023

12 stycznia 2023 r. w gmachu Warmińsko-Mazurskiego Urzędu Wojewódzkiego w Olsztynie odbyło się spotkanie podsumowujące ubiegłoroczny konkurs plastyczny „Tylko Niepodległość”, który skierowany był do szkół z całego województwa.

Główną cześć wydarzenia stanowił moment uhonorowania laureatów. Z ramienia organizatorów nagrody wręczyli: w imieniu wojewody warmińsko-mazurskiego dyrektor Biura Wojewody Agnieszka Warakomska-Poczobutt oraz w imieniu naczelnika delegatury IPN – dr Krzysztof Kierski.

Nagrodzeni uczniowie reprezentowali: Zespół Szkół Budowlanych im. Żołnierzy AK w Olsztynie, I Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Grunwaldu w Pasłęku, Publiczny Specjalny Katolicki Ośrodek Edukacyjno-Wychowawczy w Kruzach, IV Liceum Ogólnokształcące im. M. Skłodowskiej-Curie w Olsztynie, Szkołę Podstawową nr 19 im. M. Kopernika w Olsztynie, Zespół Szkół Kształtowania Środowiska i Agrobiznesu w Giżycku, I Liceum Ogólnokształcące im. J. Bażyńskiego w Ostródzie, X Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego w Olsztynie oraz Zespół Szkół im. C. K. Norwida w Nowym Mieście Lubawskim.

Wszystkim laureatom raz jeszcze gratulujemy.

Konkurs zrealizowany był w ramach projektu Wojewody Warmińsko-Mazurskiego „Warmia i Mazury na drodze ku Niepodległości – edycja 2022”. Sfinansowano ze środków Wieloletniego Programu Rządowego „Niepodległa” na lata 2017–2022.

Patronaty honorowe: Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego, Starosta Olsztyński, Warmińsko-Mazurski Kurator Oświaty oraz Prezydent Olsztyna.

O wydarzeniu informowało m.in. Radio Olsztyn 

do góry