Nawigacja

Aktualności

II. edycja lokalnego Turnieju Gier Historycznych IPN - Olsztyn, 7 grudnia 2018 r.

Szanowni Państwo!

Delegatura Instytutu Pamięci Narodowej w Olsztynie wspolnie z Regionalnym Ośrodkiem Debaty Międzynarodowej w Olsztynie zapraszają do udziału w II. edycji lokalnego Turnieju Gier Historycznych IPN

Tym razem nasz Turniej skierowany jest wyłącznie do szkół podstawowych w Olsztynie.

W dniu Turnieju – planowanego na dzień 7 grudnia 2018 r. – drużyny zmierzą się w rozgrywkach gier historycznych IPN: „Miś Wojtek” i „Reglamentacja”.

Rozgrywka w grze „Miś Wojtek” odbywa się na zasadzie bezpośredniego pojedynku czterech graczy i wyłonienia zwycięzcy. Uczestnikami są uczniowie klas III–V szkoły podstawowej.

Rozgrywka w grze „Reglamentacja” odbywa się na zasadzie bezpośredniego pojedynku czterech graczy i wyłonienia zwycięzcy. Uczestnikami są uczniowie klas VI–VIII szkoły podstawowej.

W obu przypadkach planowanych jest siedem pojedynków (łącznie z finałem). Maksymalna liczba uczestników w każdej z gier to szesnaście osób.

Szkoła, która przystępuje do Turnieju może zdecydować o udziale uczniów w rozgrywkach obu gier lub tylko jednej z nich. Uczestnicy zobowiązani są do znajomości zasad i reguł gry/gier.

Warunkiem uczestnictwa w Turnieju jest wypełnienie i przesłanie ankiety zgłoszeniowej.

Zgłoszenia należy kierować na adres Regionalnego Ośrodka Debaty Międzynarodowej w Olsztynie do 30 listopada br. (decyduje data stempla pocztowego).

Ilość miejsc ograniczona! O udziale decyduje kolejność nadesłanych zgłoszeń!

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do zmian w formule i zasadach Turnieju.

Więcej informacji pod numerem telefonu 89 521-48-14 lub e-mail: dawid.zagzil@ipn.gov.pl.

Zapraszamy!

do góry