Nawigacja

Aktualności

Warsztaty i gala regionalnego konkursu ,,Historia najnowsza Polski w poezji dzieci i młodzieży” - Białystok, 13 czerwca 2018

Organizatorzy regionalnego konkursu ,,Historia najnowsza Polski w poezji dzieci i młodzieży” mają zaszczyt poinformować, że uroczysta Gala podsumowująca Konkurs  odbędzie się 13 czerwca 2018 r. o godzinie 13:00 w Centrum Konferencyjno-Wystawienniczym Archidiecezji Białostockiej przy ul. Kościelnej 1 A w Białymstoku.  Podczas Gali wręczone zostaną główne nagrody, wyróżnienia, dyplomy i podziękowania. Galę poprzedzać będą warsztaty literackie poprowadzone przez Janusza Taranienkę - poetę i krytyka literackiego.  Dodatkowo uczestnicy będą mogli wziąć udział w spotkaniu z pracownikami Archiwum IPN w Białymstoku, którzy zaprezentują zasób archiwalny wraz ze zwiedzaniem archiwum. Warsztaty rozpoczną się o godzinie 9:00 w siedzibie Oddziału Instytutu Pamięci Narodowej w Białymstoku przy ul. Warsztatowej 1a. Po zakończeniu warsztatów uczestnicy zostaną przewiezieni do Centrum Konferencyjnego na ul. Kościelną, gdzie odbędzie się uroczysta Gala.    

Na warsztaty zapraszamy wszystkich autorów prac wytypowanych przez Komisję Konkursową. Dodatkowo prace zostaną opublikowane przez Oddział Instytutu Pamięci Narodowej w Białymstoku. Na warsztaty zapraszamy osoby, których prace zostały wytypowane do nagrody w postaci warsztatów oraz publikacji opracowanej przez Oddział IPN w Białymstoku. Nazwiska autorów zostały opublikowane na stronie internetowej Organizatora pod adresem:

https://bialystok.ipn.gov.pl/pl1/aktualnosci/48916,Wyniki-regionalnego-konkursu-poetyckiego-Historia-najnowsza-Polski-w-poezji-dzie.html

Prosimy o potwierdzenie drogą mailową lub telefoniczną uczestnictwa w warsztatach i obecności na Gali podsumowującej Konkurs.  Szczegółowych informacji i odpowiedzi na wszelkie pytania udzielają:

Jolanta Brzozowska telefonicznie  85 664–57–45 lub mailowo: jolanta.brzozowska@ipn.gov.pl

Urszula Gierasimiuk telefonicznie 85 664–57–87 lub mailowo: urszula.gierasimiuk@ipn.gov.pl

do góry